زمان مطالعه: ۲ دقیقه

انواع شیشه پنجره دوجداره

انواع شیشه پنجره دوجداره

سال های اخیر نیز از آن زمان هایی است که توجه مردم به خرید و استفاده از انواع شیشه پنجره دوجداره بسیار زیاد شده است و در نمای ساختمان ها از آن استفاده زیادی می شود.

شیشه های دوجداره هم مانند شیشه های معمولی از رنگ های مختلفی برخوردار هستند و شما بایستی بر اساس نوع نیاز خود و آنچه که تمایل دارید، یک نوع را انتخاب نمایید تا بتواند نیازهای شما را پاسخگو باشد.

کاربرد پنجره دوجداره

استفاده از شیشه و به عبارتی پنجره دوجداره موجب می شود تا علاوه بر این که از نظر سرمایشی گرمایشی شرایط خوبی برای شما فراهم شود، آلودگی صوتی ناشی از محیط بیرون هم برای شما وجود نداشته باشد و به این ترتیب آرامش خاصی را تجربه کنید.

پر استفاده ترین شیشه برای پنجره های دوجداره در سال های اخیر

مهم است که در این رابطه اطلاعاتی داشته باشید و بدانید در سال های اخیر چه نوع شیشه هایی به عنوان پر استفاده ترین شیشه ها شناخته شده اند و در واقع برای پنجره های دوجداره مناسب تر هستند و می توانند پاسخگوی تمامی نیازهای مشتریان این گروه از پنجره های دوجداره و شیشه های آن ها باشند.

شیشه دوجداره پرطرفدار کدام است

دو نوع شیشه وجود دارد که بالاترین میزان درخواست را در سال های گذشته تا اکنون داشته اند و در واقع بالاترین انتخاب برای آن ها بوده است.

  • شیشه فلوت ساده
  • شیشه سکوریت

شیشه فلوت ساده به چه صورتی است؟

شیشه فلوت ساده نیز از انواع ارزان تر شیشه برای پنجره های دوجداره محسوب می شود اما لازم است بدانید که در مقابل شیشه های سکوریت، احتمال بیشتری دارند که مورد ضربه و به عبارتی شکستگی قرار بگیرند.

اما در پنجره های دوجداره به علت وجود هوا میان دو شیشه، استحکام خوبی دارد و اگر در پنجره های دوجداره قرار بگیرد، به سختی می توان این نوع از شیشه ها را دچار شکستگی و آسیب کرد.

شیشه های سکوریت چگونه هستند؟

شیشه های سکوریت را می توان همان شیشه های فلوت ساده بیان کرد و تنها تفاوتی که میان آن ها وجود دارد، در میزان گرمایی است که دریافت می نماید.

جالب است بدانید که همان گرمای بیشتر، استحکام شیشه را بیشتر می کند.

شیشه هایی که سکوریت هستند در صورت شکستگی به تکه های ریز بسیار زیادی تقسیم می شوند.

همین موضوع موجباتی است در جهت بالا رفتن امنیت آن ها و در رابطه با قیمت آن ها نیز باید گفت که نسبت به شیشه های فلوت ساده، قیمت بیشتری را دارا می باشند.

خرید شیشه دوجداره دودی

از انواع شیشه پنجره دوجداره upvc نیز می توانیم به شیشه دوجداره دودی اشاره ای داشته باشیم که این شیشه هم از آن هایی است که طرفداران بسیاری دارد.

شیشه برنز و دودی نیز از جمله شیشه هایی هستند که مورد استفاده بسیاری از افراد قرار می گیرند و معمولا این دو نوع شیشه را با یکدیگر اشتباه می گیرند.

شیشه های دودی، رنگی مایل به مشکی دارند اما شیشه های برنزی نیز رنگی متمایل به قهوه ای دارا می باشند، بنابراین لازم است تا در هنگام سفارش به این مورد توجه داشته باشید تا رنگ مناسب و دلخواه خود را تهیه نمایید.

خرید شیشه دوجداره دودی با قیمت مناسبی امکان پذیر است و می تواند نیازهای شما عزیزان را پاسخگو باشد.