یراق آلات پنجره دوجداره

شاید شما هم با عبارت یراق و یراق آلات برخورد کرده باشید. همه ما می‌دانیم که عبارت یراق و یراق آلات برای چیزهایی مانند دستگیره درب و پنجره ها یا لولای کابینت‌ها به کار می‌رود. در این مقاله می‌خواهیم نگاه تخصصی‌تر و جامع‌تری به موضوع یراق داشته باشیم و با انواع یراق آلات پنجره دوجداره نیز آشنا شویم.

حالا نگاهی به محیط اطراف خود بیندازید. می‌بینید که انواع زیادی از یراق آلات در اطراف شما وجود دارد. فرقی نمی‌کند که روی درب و پنجره دوجداره خانه شما به کار رفته باشد، یا از آن‌ها در کابینت‌ها و کمدها استفاده شده باشد. همه ما روزانه با تعداد بسیار زیادی از انواع یراق آلات در تماس هستیم.

شاید تاکنون حتی متوجه نشده باشیم که این یراق آلات چه کاربردها و ویژگی‌هایی دارند و چقدر زندگی را برای ما آسان‌تر کرده‌اند. یراق‌ها در واقع ابزارآلات فلزی هستند که در طول تاریخ توسط افراد مبتکر و مهندسان، برای آسان‌تر و زیباتر شدن لوازم کاربردی طراحی می‌شوند.

یراق آلات پنجره دوجداره چیست

به مجموعه ای از قطعات که در کنار هم نوع باز شوی در یا پنجره را مشخص می کند یراق اطلاق می گردد.
یراق می تواند شامل اسپانیولت، دستگیره ، سیلندر، غلطک، لولا و .. باشد.

پرکاربردترین آن ها دستگیره، اسپانیولت و سیلندر می باشد موارد ذکر شده در ۹۰ درصد بازشوها استفاده می شود.

انواع یراق آلات پنجره دوجداره

خرید یراق آلات پنجره دوجداره

شما مشتریان و همکاران گرامی می توانید برای اطلاع از نحوه سفارش و خرید یراق آلات پنجره دوجداره با مشاورین ما تماس حاصل نمایید و یا از طریق لینک مشاوره زیر از طریق واتس آپ سوالات خود را مطرح نمایید.مشاورین ما در ۲۴ ساعت شبانه روز پاسخگو شما خواهند بود.

تماس با کارشناس فروش یزدوین