نمایندگی فروش پنجره دوجداره

گروه صنعتی یزد وین تولید کننده سیستم های پنجره دوجداره upvc و آلومینیوم در راستای تحقق اهداف مورد نظر در چشم انداز خود، اقدام به جذب نمایندگی درب و پنجره upvc در زمینه فروش تخصصی محصولات درب و پنجره upvc و آلومینیوم می نماید.

چرا پنجره دوجداره یزد وین

پنجره دوجداره ارزان

وقتی بحث خرید یا تعویض پنجره به میان می آید، پنجره دوجداره یزد وین نامی آشنا و انتخابی ایده آل محسوب می شود. زندگی شلوغ شهری و انواع آلودگی های موجود در هوا، وجود پنجره های دوجداره را به امری ضروری بدل کرده است.

پنجره دوجداره یزد وین میتواند حائلی بسیار قوی در مقابل گردوغبار، صدا، گرما و سرما محسوب شود. کاهش مصرف انرژی از اولین و اصلی ترین نتایج استفاده از پنجره های دوجداره یزد وین است.

پس با خرید پنجره دوجداره یزد وین می توانید آسیب به محیط زیست را به حداقل برسانید. ظاهر زیبا، کاهش هزینه ها و ایجاد آرامش در محیط، دوام بالا و کیفیت مناسب از مزایای استفاده از پنجره دوجداره یزد وین به شمار می روند.

پنجره‌های دوجداره هم با پروفیل‌های یو پی وی سی قابل تولید هستند و هم با پروفیل‌های آلومینیوم ترمال بریک می‌توان آن‌ها را مقایسه کرد. در رابطه با پنجره ترمال بریک در مقالات قبل توضیح داده‌ایم. یک عایق صوتی کارآمد باید از چگالی مناسبی برخوردار باشد. چگالی عایق صوتی ارتباط مستقیمی با انتقال اصوات دارد، به این معنا که هرچه چگالی عایق صوتی بالاتر باشد، در برابر انتقال صوت مقاومت بیشتری از خود نشان می‌دهد. علاوه بر چگالی عایق صوتی، ضخامت نیز تاثیر زیادی در انتقال اصوات دارد. متاسفانه عایق‌های صوتی که امروزه در بازار موجود هستند از ضخامت بالا و کیفیت خوبی برخوردار نیستند.

پنجره های upvc اگر استاندارد باشد به راحتی در مصرف انرژی صرفه جویی میکند. با استفاده از این پنجره ها در زمستان گرمای داخل خانه به بیرون نمی رود و همچنین سرمای بیرون به داخل خانه وارد نمی شود.

در تابستان نیز گرمای بیرون به داخل خانه نمی آید و سرمای داخل خانه نیز به بیرون نخواهد رفت. بدین ترتیب عایق بندی این پنجره ها در مقابل گرما و سرما باعث شده که از هدر رفتن انرژی جلوگیری شود. همچنین در هزینه نیز صرفه جویی خواهد شد.

پنجره های upvc دو یا چند جداره ، به طور کلی عایق بندی بسیاری بالایی در برابر گرما و سرما و رد و بدل شدن هوا و هم چنین آلودگی صوتی دارند، بناربراین اجازه ورود هوای آلوده یا دارای ریزگرد بیرون به داخل خانه را نیز نمی دهند.

فروش ویژه درب و پنجره دوجداره

نمایندگی فروش درب پنجره upvc

نمایندگی فروش درب پنجره upvc : در دنیای مدرن امروز صرفه جویی در مصرف انرژی همچنین ایجاد محیط امن و آرام در منزل یکی از مهم ترین مشکلاتی است که مردم با آن دست و پنجه نرم می کنند. گروه صنعتی یزد وین برای رفع این مشکلات راه حلی را ارائه می دهد. این راه حل استفاده از درب پنجره upvc میباشد. گروه صنعتی یزد وین علاوه بر نمایندگی فروش درب پنجره upvc خدماتی چون تولید، فروش و نصب انواع درب پنجره یو پی وی سی و انواع توری و پرده کرکره را به مشتریان خود در سراسر ایران ارائه می دهد.

تماس با کارشناس فروش یزدوین